077-4940165077-4940165

אודות הקבוצה


לקבוצת שדאור מוניטין של עשרות שנים, בבניה ממוקדת איכות חיים.

איתנה ודינאמית, כאשר ערכים של מצוינות, מקצועיות ושירותיות מסמנים את דרכה, הקבוצה מתמחה בייזום וביצוע של מגדלים ומבני מגורים , כמו גם פרויקטים של התחדשות עירונית, מקבצי וילות, מבני תעשייה ומסחר.

במשך שנות פעילותה הענפה, הקימה ואכלסה קבוצת שדאור אלפי יחידות דיור, בעשרות מגדלים ובנייני מגורים במרכז הארץ, ביניהם פרויקטים של התחדשות עירונית.

קבוצת שדאור קיבלה את חותם האמינות של B&D אשר ניתן לחברות נבחרות על פי מספר קריטריונים כגון: וותק חברה, העדר תביעות משפטיות מוסר תשלומים העדר תלונות ועוד.

עוצמה של קבוצה

כקבוצה שהצלחתה מושתתת על תפיסת המצוינות של כל אחת מהחברות המרכיבות אותה, המודל הארגוני של קבוצת שדאור, המשלב בין שתי התמחויות – יזמות ובנייה, מאפשר לה להציע ללקוחותיה פתרון מלא, מהמסד עד הטפחות – מייזום רעיוני של הפרויקט, דרך כל שלביו, אל השלמת אכלוסו ובמשך כל תקופת האחריות שלאחריו.

מודל זה מבטיח כי כל הגורמים המקצועיים עובדים בשיתוף פעולה מלא שמטרתו להביא את הפרויקט לסיומו המוצלח, באיכות הטובה ביותר ובלוח הזמנים המהיר ביותר, מתוך אחריות משותפת לתוצר הסופי.

ניהול מאוחד ואחריות הדדית בין כל הגורמים, משפיעים גם על ההיבטים השירותיים אל מול הרוכשים, הנהנים מכתובת אחת לכל עניין – ממענה לצרכים בשלבי הייזום, דרך בקשות לאורך תקופת הבנייה, ועד פתרונות בנושאים בירוקרטיים שונים.

איתנות ואמינות – היסודות שלנו

לקבוצת שדאור איתנות פיננסית הנסמכת על הונה העצמי ועל המוניטין שרכשה בהתנהלותה ארוכת השנים מול גופי המימון הגדולים בארץ. הפרויקטים שהיא מובילה מגובים בליווי בנקאי מלא המעניק בטחון כלכלי ושקט נפשי לבעלי הנכסים ולרוכשים החדשים.

בשילוב עם התנהלות פיננסית שמרנית, שקולה ואחראית, יכולים לקוחות הקבוצה להיות בטוחים כי הם בידיים טובות, איתנות ואמינות.

ניסיון ומקצועיות שאפשר לבנות עליהם

שילוב בין יכולות מקצועיות, ידע מצטבר וניסיון רב בשטח, במקביל לדגש על שירות אישי ואנושי, הגינות ויושרה, הפכו את שדאור לקבוצה מובילה בתחומה.

במשך שנות פעילותה הענפה, הקימה ואכלסה קבוצת שדאור אלפי יחידות דיור, בעשרות מגדלים ובנייני מגורים במרכז הארץ, ביניהם פרויקטים של התחדשות עירונית.

בונים על ערכים

כקבוצה איכותית ומגובשת של אנשים הפועלים לפי אותו סולם ערכים, התפתחה בשדאור, מיום הקמתה, תרבות ארגונית ערכית וייחודית, המקדשת אמינות והגינות, מצוינות אישית ומקצועית, אהבת אדם ועבודת צוות.מתוך אמונה כי המפתח להצלחה הינו הערך המוסף שיוצרת הקבוצה עבור לקוחותיה ובעלי העניין השונים, זהו המקום ממנו מתחיל כל פרויקט.

האנשים שבונים את ההבדל

מוצר איכותי, שירות אישי, תהליכים יעילים וחיוך – הם הבסיס לחוויית לקוח מצוינת ולהצלחה.

לאורך השנים התגבשה בקבוצה התובנה כי הדרך הבטוחה והטובה ביותר לקיים את ההבטחה ללקוחותיה היא לטפל בדברים מא’ ועד ת’ בעצמה, עם האנשים שלה – בדרך של שדאור.

תפיסה זו הינה בסיס העשייה של הקבוצה, בכל תחומי מומחיותה, ומשמשת כמצפן ארגוני המוביל את דרכה במרוצת שנות פעילותה.

הודות לאיכות הבנייה, לאתיקה המקצועית ולממשק האנושי מול הלקוח, הפכה שדאור בית חם לאלפי רוכשים ולקוחות חוזרים.

תפריט נגישות